19.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 27, 2022

  21 haftalık hamile kadın Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Yuvam İstanbul Sultangazi Çocuk Etkinlik Merkezi'nde birim asistanı olarak çalışan 21 haftalık hamile Özgün Öztürk (30), Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Yuvam İstanbul Sultangazi Çocuk Etkinlik Merkezi’nde birim asistanı olarak çalışan 30 yaşındaki Özgün Öztürk, geçtiğimiz haftalarda Covid-19’a yakalandı. 21 haftalık hamile olduğu öğrenilen Öztürk, uygulanan tüm tedavilere rağmen hayatını kaybetti.

  Öztürk için Gazi Mahallesi’ndeki Gazi Cemevi’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve İBB çalışanları ve Öztürk’ün yakınları katıldı. Törende Özgün Öztürk’ün eşi Ufuk Öztürk, babası Mehmet Doğan ve annesi Nuriye Dündar taziyeleri kabul etti. Özgün Öztürk, cenaze törenin ardından Gazi Mezarlığı’nda defnedildi.

  21 haftalık hamile kadın Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti
  21 haftalık hamile kadın Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

  10 Haziran 1991 tarihinde dünyaya gelen Özgün Öztürk’ün Kocaeli Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu olduğu ve 2 Mart 2020’den beri Sultangazi Çocuk Etkinlik Merkezi’nde birim asistanı olarak görev yaptığı öğrenildi.

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ