19.6 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 27, 2022

  Koronavirüsü yenen Hazal Kaya sette fenalaştı

  Koronavirüsü yenen ve çalışmalarına kaldığı yerden devam eden Hazal Kaya, tansiyon sıkıntısı yaşayıp sette fenalaşmasının ardından hastaneye kaldırıldı. Kaya yaşadığı sıkıntıları sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı.

  Geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanan ve tedavi ve karantina sürecini evinde atlatan Hazal Kaya, iyileşerek çalışmalarına devam etmeye başladı. Ancak güzel oyuncu sette tansiyon sıkıntısı yaşayarak hastaneye kaldırıldı.

  Covid-19’u atlatan ancak tansiyon sıkıntısı devam eden Kaya, sette fenalaşınca hastaneye kaldırılmak istendi. Artan vakalar nedeniyle acil serviste yer bulmakta sıkıntı çektiğini belirten Kaya, yaşadığı zorlukları sosyal medya hesabından anlattı.

  Koronavirüsü yenen Hazal Kaya sette fenalaştı
  Koronavirüsü yenen Hazal Kaya sette fenalaştı

  Kaya, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda bulunan şu ifadeleri kullandı:

  “Covid sonrası tansiyonumla ilgili birtakım sıkıntılar yaşıyorum. Setteki paramedik arkadaşlar eko çekilmesi için acile götürmek istediler beni ama bütün hastanelerin acilleri dolu”

  “112 ile hastaneler arasında tuhaf ve anlaşılmaz bir iletişim problemi var. Ben eve dönebilecek durumda olduğum için şanslıyım ancak benim kadar şanslı olmayanlar ne yapacak hal buyken bilemiyorum… Gerçekten çok zor.”

  Burak Sergen yoğun bakıma kaldırıldı

  Murat Boz’dan kötü haber! Covid-19 testi pozitif çıktı

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ