11.7 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 1, 2022

  Göz çevresine kök hücre ve altın parçacıklı bakım

  Altın serumun mucidi Sinoz, altın bakım serisini genişletiyor. Sektörde ilklerin temsilcisi Sinoz, efektif ürünlerine Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu ekledi.

  Cilt bakımında altının mucizevi etkisi yüzyıllardır bilinen bir gerçek. İletken özelliğinin sayesinde doğal bileşenleri cildin en üst tabakasında harekete geçiren Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Serum ile cilt bakımına özen gösterenlerin yoğun ilgi gösterdiği SİNOZ, aylarca  devam AR-GE çalışmalarının neticesinde Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumunu satışa çıkarttı.

  Altından gelen ışıltılı görünüm

  Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Serumu ile kozmetik sektöründe altını ilk kullanan ve kadınların bakımına arz eden Sinoz, altın bakım serüvenine yeni bir ürün daha ekledi. Sinoz, 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu ile gençlik ve ışıltılı dolu bir göz bakımı arz ediyor. Cilt bakımında ilklere İsviçre Elması Kök Hücre Teknolojisi ile üretilen Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu ile gençlik dolu bakım gerçekleşiyor.

  Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu Kök Hücre Teknolojisi kullanarak geliştirilen İsviçre Elması özünün mucizelere imza atan etkisi ve içeriğinde yer alan saf altın parçacıkları, Hyalüronik Asit, Panthenol ve Tere Özü ile etkili göz çevresi bakımı gerçekleştiriyor. Saf altın parçacıkları ile İsviçre elması kök hücresini teknolojik ortamda bir araya getiren serum; gözaltı ton farkları, göz çevresi lekelenmeleri, göz çevresinde kaz ayakları görünümünü ve göz altı torbalarını düzenlemeye destek oluyor.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ