11.7 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 1, 2022

  Aksigorta, “Online Sağlık Danışmanlığı” hizmetinin kapsamını genişletti

  Aksigortalılar, online doktor hizmetiyle 14 farklı branşta, 50'ye yakın uzman doktor, diyetisyen ve psikologlar ile online görüntülü iletişime geçebilme imkanı bulacak

  Aksigorta, son zamanlarda olukça fazla ihtiyaç duyulan uygulamalardan biri haline gelen  ‘Online Sağlık Danışmanlığı’ hizmetinin çerçevesini genişletti. Aksigortalılar, bundan sonra tüm sağlık ürünlerine entegre edilen online doktor hizmetiyle 14 farklı branşta, yaklaşık 50 uzman doktor, psikologlar ve diyetisyenler ile çevrimiçi görüntülü iletişime geçebilme olanağı bulacak.

  Aksigorta sağlık ürünleri olan müşteriler, web sitesi üzerinden veya 7/24 çağrı merkezinden  randevu oluşturabilecek ve daha sonra kendilerine gönderilen bağlantı adresi üstünden görüntülü görüşme yapabilecek.

  Çocuk hastalıklarından anksiyete bozukluklarına kadar destek

  Aksigorta, online sağlık danışmanlığı hizmeti ile hem branş sayısı hem de süreç ve doktor seçeneğinin çeşitliliği gibi fark yaratan hizmetlerle ön plana çıkıyor.

  Aksağlık, Akbireysel, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Kolay Sağlık ve Hayata Devam Sigortası gibi sağlık poliçelerinden birine sahip olan Aksigortalılar, kulak burun boğazdan ortopedi ve dermatolojiye çocuk hastalıklarından kadın hastalıklarına kadar 14 farklı branşın uzman doktorları ile yabancı dilde de görüşmelerini gerçekleştirebiliyor.

  Alanında uzman doktorlarla çevrimiçi görüntülü görüşme imkanına sahip olan Aksigortalılar, ayrıca uzman diyetisyenlerden sağlıklı beslenme hakkında fikirler, kilo verme ve diyet programı oluşturma gibi konularda destek alabiliyor.

  Diğer yandan, poliçe sahiplerine psikologlar ile çevrimiçi görüntülü görüşme olanağı da sunan Aksigorta,  depresyon, anksiyete bozuklukları, panikatak ve sosyal fobiler gibi çok çeşitli konularda müşterilerine destek sağlayacak.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ