11.7 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 1, 2022

  Medicana International İzmir Hastanesi hizmete açıldı

  Medicana Sağlık Grubu'nun sağlık alanında 30 yıla yaklaşan hastanecilik deneyimini aktardığı Medicana International İzmir Hastanesi, İzmir ve Ege Bölgesine hizmet vermeye başladı.

  Medicana International İzmir Hastanesi, beyin ve sinir cerrahisinden genel cerrahiye, göğüs hastalıklarından ortopediye kadar pek çok alanda hasta kabul eden hastane toplam 110 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirildi.

  Hasta ve hasta yakınları bakımından memnuniyeti yüksek bir hizmet sunduklarını ifade eden Medicana International İzmir Hastanesi Genel Müdürü Dr. Ulvi Ünal, hastanenin İzmirliler’in büyük teveccühüyle karşılaştığını kaydetti.

  Hasta alımına başladıkları ilk günde onlarca poliklinik hizmeti sunduklarını ve ameliyat gerçekleştirdiklerini aktaran Ünal, tüm tıp disiplinleri, üstün teknoloji ve özellikli tedavileri ile birleştirdikleri cerrahi tedavi imkanlarıyla hasta odaklı hizmet anlayışıyla bir araya getirdiklerini dile getirdi.

  Hastanenin, Medicana Sağlık Grubu’nun diğer hastanelerindeki gibi özel sigorta şirketleri ve SGK ile anlaşmalı olarak çalıştığı 1992’den beri sağlık hizmeti veren Medicana Grubu’nun Ankara, İstanbul, Konya, Sivas, Samsun, Bursa ve İzmir’de bulunan 13 hastanesi ile çalışmalarına devam ettiği kaydedildi.

  Medicana Grubunun yaklaşık 9 bin çalışanı ile hastalarına modern tıbbın en son imkanlarını sunduğu, yılda 3 milyondan fazla ayakta hasta kabulü ve 385 binden fazla hasta yatışı gerçekleştirdiği belirtildi.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

   

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ