11.7 C
İstanbul
Cuma, Aralık 2, 2022

  İbrahim Etem – Menarini’den Avrupa’ya transfer

  Türkiye’nin en köklü ilaç firmalarından İbrahim Etem – Menarini’de Pazarlama Müdürü olarak çalışan Alper Toprak, İtalya’nın en büyük ilaç firması Menarini İlaç’ın Genel Merkezi İtalya’ya atandı.

  İbrahim Etem – Menarini’de 2017’den beri Pazarlama Müdürü olarak görev alan Alper Toprak, İtalya’nın en büyük ilaç firması Menarini İlaç’ın Genel Merkezi İtalya’da Terapötik Alan Müdürü olarak atandı. Alper Toprak, yeni terfi ile birlikte yöneticiliğini üstleneceği terapötik alanın operasyonel yönetiminden sorumlu olarak görev yapacak.

  140 ülkede çalışmalar yürüten Menarini İlaç’ın genel merkezine Terapötik Alan Müdürü olarak terfi ettiği için duyduğu heyecanı ifade eden Alper Toprak, İbrahim Etem – Menarini olarak Türkiye’de yürüttükleri başarılı çalışmalar ile bu sorumluluğa layık olmanın kendisi için oldukça mutluluk verici olduğunu dile getirdi.

  Pazarlama Müdürü olarak görev aldığı zaman süresince başarılı stratejileri hayata geçirmelerine yardımcı olan çalışma arkadaşlarına ve yöneticilerine teşekkür eden Toprak, bundan sonraki süreçte de sorumluluğunun arttığı bilinciyle ülkemizde gösterdiği özverili çalışmaya yeni görevinde devam ettireceğini söyledi.

  İlaç endüstrisindeki kariyerine 2005’te ürün tanıtım temsilcisi göreviyle adım atan Alper Toprak 2008’de ürün müdürlüğü görevine getirildi. İbrahim Etem – Menarini bünyesine 2012’de ürün müdürü olarak dahil olan 2017’de pazarlama müdürlüğüne terfi eden Alper Toprak, bu esnada da Yeditepe Üniversitesi’nde MBA programını başarıyla tamamladı. Alper Toprak bu terfi ile Eylül ayından itibaren Menarini İlaç Terapötik Alan Müdürü pozisyonuna getirildi.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ