13.6 C
İstanbul
Perşembe, Aralık 1, 2022

  Allergan Aesthetics Türkiye Genel Müdürlüğü’ne Barlas Döner atandı

  Medikal estetik alanında öncü kurumlardan biri olarak faaliyet gösteren ve bir AbbVie şirketi olan Allergan Aesthetics Türkiye’nin genel müdürlük görevine Barlas Döner atandı.

  Allergan Aesthetics Türkiye’nin genel müdürlüğü görevine uzun zamandır AbbVie’de farklı birimlerde görev yapan iş birimi direktörü Barlas Döner getirildi.

  Bir AbbVie şirketi olan Allergan Aesthetics dünyanın en geniş küresel tıbbi cihaz, tedavi ve estetik ürün portföyüne sahip ve alanında öncü ürünlerle markalar geliştiriyor.

  Geçtiğimiz 14 yıl boyunca ilaç sektöründe birçok farklı önemli liderlik pozisyonlarında bulunan Barlas Döner’in genel müdürlüğe terfi edilmesinde satış, iş mükemmelleştirme ve pazarlama gibi alanlarda sahip olduğu tecrübe etkili oldu.

  Barlas Döner, AbbVie Türkiye’deki üç senelik çalışma hayatında Spesifik Farma portföyünün büyümesinde, Hepatoloji bölümünün pazardaki sürdürülebilir liderliğinin korunmasında ve Hematoloji alanında hayata geçirilen lansman ve büyüme süreçlerine stratejik liderliği ve vizyonuyla önemli katkı sağlamıştı.

  Marmara Üniversitesi İşletme Enformatiği Bölümü’nden mezun olan Barlas Döner, yüksek lisans eğitimini ise Boğaziçi Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Kariyer hayatına Abbott Satış Analisti olarak adım atan ve 3 yılın sonrasında kurumun iş mükemmelleştirme müdürlüğü görevinde bulunan Barlas Döner, 2012’de GSK’da Satış Gücü Etkinliği Müdürü olarak çalışmaya başladı.

  Barlas Döner, AbbVie’de sırasıyla Onkoloji Marka Kıdemli Müdürü, Solunum Marka Kıdemli Müdürü ve Solunum KOAH Marka Takımı Lideri & Satış Müdürü pozisyonlarında bulundu. Barlas Döner, yeni gerçekleşen atamadan önce son alarak AbbVie Spesifik Farma ve Hepatoloji Direktörü görevini yürütüyordu.

  Çocuklarda idrar yolu enfeksiyonu ve tedavisi!

  Prof. Dr. Kamburoğlu: Estetik doğal olandır, sonuç doğal değilse estetik de olmaz

  Pandemide iki şey arttı: Gebelik ve cinsel isteksizlik

  ÇOK OKUNANLAR

  EDİTÖRÜN SEÇİMİ